Get Adobe Flash player

Ustalenia ostatniego spotkania Zarządu

Jak zwykle najpierw rozmawialiśmy o naszych działaniach z minionego miesiąca (Noc Kupały…), oceniając co się udało, a co w przyszłości zmienić lub poprawić. Następnie omówiliśmy plany na kolejne miesiące.

Wynikiem tego ustaliliśmy najbliższe terminy:

11. lipca, w czwartek zapraszamy na turniej boule. Tym razem wybraliśmy świetlicę we Franku u p. Teresy Baczkowskiej. Spotykamy się o godzinie 16-ej, dotarcie na własną rękę. Jak zawsze poczęstunek i nagrody dla zwycięskich graczy. Kto ma ochotę wystartować w rozgrywkach, proszony jest o zgłaszanie udziału do kol. Karola Piszczka, tel. 504 620, 992.

25. lipca wypad na lawendowe pola do Radziejowa – dni otwarte 24-25.07. Można nie tylko podziwiać piękny obraz kwitnących pól, ale też skorzystać z oferty różnych kramów sprzedających lawendowe specyfiki.

2. sierpnia wyjazd nad jezioro Charzykowskie i podróż stateczkiem. Poza tym odpoczynek nad wodą, obiad i inne uciechy. Wyjazd prawdopodobnie o godzinie 9-ej, a koszt ok. 55zł. Chętnych zapisuje kol. Ela Adamowska.

Szczegóły dalszych terminów podam później, na tej stronie, na FB i tablicach ogłoszeń; najszybciej spotkamy się na turnieju w boule.

Dodatkowo informuję, że w Wirtach 6 lipca zapowiada się ciekawa impreza (początek o godzinie 17-ej). W Ogrodzie Dendrologicznym pojawią się opowiadacze z różnych stron „świata” i będą bajać w wielu zakątkach Ogrodu. Wyprawa na własną rękę.

Comments are closed.

Archiwa

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin