This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Get Adobe Flash player

Monthly Archives: Sierpień 2015

Czekamy na zgłoszenia na wycieczkę

Kto ma ochotę wybrać się na jednodniową wycieczkę do Torunia i Ciechocinka może zgłosić swój udział. Zapisy prowadzą kol. Ela Pasterska i Lucyna Kawecka. Koszt wycieczki to 70zł. Wyjazd zaplanowaliśmy na 10 września, wyruszamy o godz. 7-ej spod UG.

Najpierw zwiedzamy z przewodnikiem Toruń, a potem spacerujemy po Ciechocinku. Zachęcamy do udziału w tym krótkim wypadzie, oba miasta są przepiękne i zawsze jest coś nowego do zobaczenia, a poza tym nadchodzi jesień i niestety skończą się nasze wspólne spotkania na świeżym powietrzu. Korzystajmy więc póki czas!

Spartakiada – 1-wsza sobota września

Doroczna spartakiada w Starogardzie Gdańskim odbędzie się w sobotę, 5 września. Chętni do wzięcia udziału w poszczególnych konkurencjach są już zapisani na specjalnej liście. Od poniedziałku, 31.08 na sali w szkole w Kaliskach będziemy się przygotowywać kondycyjnie. Zapraszamy zawodników i wszystkich, którzy mają ochotę trochę się poruszać. W poniedziałek zaczynamy od 11-ej, w pozostałe dni od wtorku do piątku – jako że rozpoczyna się rok szkolny – trenujemy po południu od 17-ej.

Wyjazd na zawody do Starogardu w sobotę o godzinie 9-ej, spod UG.

Biwak za nami

Sierpniowy biwak w Bartlu – jak zawsze – udał się nadzwyczajnie.

O godzinie 14.00 pełen autobus seniorów udał się do Bartla, a tam na miejscu czekało jeszcze kilka samochodów uczestników ( w tym kilka seniorów po raz pierwszy).
Spotkanie rozpoczęliśmy od omówienia przygotowań do XI Spartakiady. Odpowiedzialny za uczestników biorących udział w tej imprezie kol. Karol zrobił listę zawodników do poszczególnych konkurencji.

Zarząd zaproponował wzięcie udziału w codziennych treningach na dużej sali gimnastycznej w szkole. Wcześniej wystosował prośbę do dyrektora placówki o nieodpłatne udostępnienie obiektu aż do czasu Spartakiady.

Korzystając z licznej frekwencji przedstawiliśmy również szczegóły najbliższej wycieczki do Torunia i Ciechocinka. Była to dobra okazja do uzupełnienia listy chętnych.

Popołudniowa zabawa trwała aż do godziny 19-ej. Koleżanki Lucyna Kawecka i Ela Adamowska zadbały o zrobienie zakupów, a Basia Beling przygotowała  pyszny smalec.
Felek Światczyński postarał się o fajną muzyczkę do tańca, więc wszystko sprzyjało udanej zabawie. Nie zabrakło też niespodzianki, wizyty niecodziennych gości – przebierańców. Pod dość zaskakującymi strojami ukryło się kilkoro naszych członków. Warto przyjrzeć się dokładnie zdjęciom i rozpoznać, kto to taki!

Gawra została oddana nam do użytku bezpłatnie, p. Monika Beling dostarczyła chleb, a pp Łasiccy drewno do kominka.

Wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia biwaczku składamy serdeczne podziękowania.

Biwaczek! Już wkrótce!

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że w najbliższy wtorek, 25 sierpnia organizujemy  biwak w Bartlu Wielkim. Wyjazd o 14-ej spod UG, cena 5 zł. Zapewniamy pyszny smaloszek, o resztę należy zadbać samemu. Czekamy!

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin