Get Adobe Flash player

Monthly Archives: sierpień 2015

Czekamy na zgłoszenia na wycieczkę

Kto ma ochotę wybrać się na jednodniową wycieczkę do Torunia i Ciechocinka może zgłosić swój udział. Zapisy prowadzą kol. Ela Pasterska i Lucyna Kawecka. Koszt wycieczki to 70zł. Wyjazd zaplanowaliśmy na 10 września, wyruszamy o godz. 7-ej spod UG.

Najpierw zwiedzamy z przewodnikiem Toruń, a potem spacerujemy po Ciechocinku. Zachęcamy do udziału w tym krótkim wypadzie, oba miasta są przepiękne i zawsze jest coś nowego do zobaczenia, a poza tym nadchodzi jesień i niestety skończą się nasze wspólne spotkania na świeżym powietrzu. Korzystajmy więc póki czas!

Spartakiada – 1-wsza sobota września

Doroczna spartakiada w Starogardzie Gdańskim odbędzie się w sobotę, 5 września. Chętni do wzięcia udziału w poszczególnych konkurencjach są już zapisani na specjalnej liście. Od poniedziałku, 31.08 na sali w szkole w Kaliskach będziemy się przygotowywać kondycyjnie. Zapraszamy zawodników i wszystkich, którzy mają ochotę trochę się poruszać. W poniedziałek zaczynamy od 11-ej, w pozostałe dni od wtorku do piątku – jako że rozpoczyna się rok szkolny – trenujemy po południu od 17-ej.

Wyjazd na zawody do Starogardu w sobotę o godzinie 9-ej, spod UG.

Biwak za nami

Sierpniowy biwak w Bartlu – jak zawsze – udał się nadzwyczajnie.

O godzinie 14.00 pełen autobus seniorów udał się do Bartla, a tam na miejscu czekało jeszcze kilka samochodów uczestników ( w tym kilka seniorów po raz pierwszy).
Spotkanie rozpoczęliśmy od omówienia przygotowań do XI Spartakiady. Odpowiedzialny za uczestników biorących udział w tej imprezie kol. Karol zrobił listę zawodników do poszczególnych konkurencji.

Zarząd zaproponował wzięcie udziału w codziennych treningach na dużej sali gimnastycznej w szkole. Wcześniej wystosował prośbę do dyrektora placówki o nieodpłatne udostępnienie obiektu aż do czasu Spartakiady.

Korzystając z licznej frekwencji przedstawiliśmy również szczegóły najbliższej wycieczki do Torunia i Ciechocinka. Była to dobra okazja do uzupełnienia listy chętnych.

Popołudniowa zabawa trwała aż do godziny 19-ej. Koleżanki Lucyna Kawecka i Ela Adamowska zadbały o zrobienie zakupów, a Basia Beling przygotowała  pyszny smalec.
Felek Światczyński postarał się o fajną muzyczkę do tańca, więc wszystko sprzyjało udanej zabawie. Nie zabrakło też niespodzianki, wizyty niecodziennych gości – przebierańców. Pod dość zaskakującymi strojami ukryło się kilkoro naszych członków. Warto przyjrzeć się dokładnie zdjęciom i rozpoznać, kto to taki!

Gawra została oddana nam do użytku bezpłatnie, p. Monika Beling dostarczyła chleb, a pp Łasiccy drewno do kominka.

Wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia biwaczku składamy serdeczne podziękowania.

Biwaczek! Już wkrótce!

Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że w najbliższy wtorek, 25 sierpnia organizujemy  biwak w Bartlu Wielkim. Wyjazd o 14-ej spod UG, cena 5 zł. Zapewniamy pyszny smaloszek, o resztę należy zadbać samemu. Czekamy!

Archiwa

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin