Get Adobe Flash player

Monthly Archives: czerwiec 2020

Felkowy jubileusz

Wszyscy bardzo dobrze znamy naszego kol. Felka Światczyńskiego! Od dawna jest naszym kolegą – emerytem, a od wielu lat także członkiem Zarządu najpierw Gminnego Koła Emerytów a teraz Stowarzyszenia. Felek organizuje nam życie kulturalne: wyjazdy do kina, opery i teatru. Dba o oprawę muzyczną naszych imprez. Robi to z wielkim zaangażowaniem, ale i radością. Jest przy tym bardzo solidny i obowiązkowy.

I właśnie kol. Felek 10 maja obchodził 80-tą rocznicę urodzin. Niebagatelny wiek! I to w fantastycznej kondycji!

W maju, jak wiemy, obowiązywał zakaz organizowania spotkań, co było dla Jubilata przykrą okolicznością. Nasz Kolega pragnął bowiem uczcić swoje święto spotkaniem z przyjaciółmi. Ale że kilkanaście dni temu powyższy zakaz został zniesiony, Szacowny Jubilat zaprosił do siebie przyjaciół
z Zarządu oraz z klubu miłośników boule. Żeby nie wzbudzać w nikim poczucia zazdrości, powiem tylko, że spotkanie było bardzo udane, przyjęcie bogate i obfite w wszelkie dobra.
Naturalnie, nie poszliśmy z pustymi rękami i do życzeń dołączyliśmy pokaźny kosz obfitości (i rozmaitości).

Jeszcze raz składamy Drogiemu Koledze najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim zdrowia, ale też radości, pogody ducha, wielu twórczych pomysłów i chęci do dalszej pracy dla dobra nas wszystkich.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 20200613_182559-2-1024x768.jpg


Czerwcowo

Tak wygląda nasz nowy nabytek.

Pisałam wcześniej, że zakup w ramach wyróżnienia w konkursie Bursztynowego Mieczyka został sfinalizowany. Przesyłka dotarła na miejsce i właśnie weszliśmy w posiadanie takiego projektora.

Możemy teraz przegotowywać różne prezentacje ku zadowoleniu wszystkich.

Mamy akurat długi czerwcowy weekend. Niezależnie od pogody odpoczywamy, grillujemy, cieszymy się odwiedzinami bliskich i przyjaciół.
I dobrze! Nie zapominajmy jednak, że wirus wciąż gdzieś wokół nas krąży i zachowujmy się rozważnie, by nie spotkało nas nic przykrego.

Spokojnego i radosnego weekendu!

Archiwa

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin