Get Adobe Flash player

Monthly Archives: styczeń 2022

Spotkanie Zarządu

Pierwsze w tym roku spotkanie Zarządu odbyło się we wtorek 11 stycznia.

Próbowaliśmy wspólnie zaplanować naszą działalność na najbliższy czas.

Sytuacja pandemiczna utrudnia zdecydowanie zaplanowanie czegoś na 100%. w dłuższej perspektywie czasowej. Czujemy się odpowiedzialni za Państwa zdrowotne bezpieczeństwo, więc staramy się, bez koniecznej potrzeby, nie planować imprez w przestrzeni zamkniętej.

Zdecydowaliśmy, że póki co zaproponujemy nasze sprawdzone wielokrotnie spotkania cykliczne, które się cieszą Waszym pozytywnym odbiorem. Stąd takie imprezy:

  1. 19 maja majówka dla Super Seniorów w Wirtach.
  2. 09 czerwiec turniej boule w Cieciorce.
  3. 23 czerwca Noc Kupały w Czarnem.

Najwcześniej czeka nas doroczne Zebranie Walne Stowarzyszenia. I tu musimy koniecznie się spotkać pod dachem. Wyznaczyliśmy na ten dzień 10 marca, godzina 15-ta. Do takiego spotkania obligują nas przepisy prawa, w związku z czym prosimy o liczne przybycie.

Po zakończeniu zebrania, niejako przy okazji, chcemy – z okazji Dnia Kobiet – zaproponować spotkanie przy kawce i muzyce. Wieczorek będzie składkowy, koszt imprezy to 15zł.

Takie na razie mamy plany. Wiadomo że życie idzie swoim torem; szczegóły imprez i ewentualne zmiany będziemy podawać na bieżąco na naszej stronie i tablicach we wsi.

Szacowna Jubilatka

Miło mi donieść, że do naszego grona Super Seniorów dołączyła
p. Lidia Giełdon.
Pani Lidzia wkrótce po świętach Bożego Narodzenia obchodziła swoje, jakże dostojne, 80-te urodziny. Mieliśmy okazję uczestniczyć w tej doniosłej uroczystości. Stowarzyszenie reprezentowali Elżbieta Pasterska i Feliks Światczyński.
Szacowna Koleżanka należy do naszej społeczności od dawna, jest osobą niezwykle pogodną i wesołą, o ile zdrowie pozwala uczestniczy we wszystkich imprezach organizowanych przez Zarząd Stowarzyszenia.
Pani Lidzi życzymy wielu lat pełnych zdrowia i pogody ducha.

Archiwa

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin