Get Adobe Flash player

Monthly Archives: styczeń 2016

Koszty wieczorku tanecznego

 

Osoby, które zechcą wziąć udział w wieczorku tanecznym, który odbędzie się w najbliższy piątek, proszone są o wzięcie ze sobą drobnej kwoty 10zł. Z pieniędzy tych opłacimy muzyków oraz osoby, które podejmą się sprzątania po imprezie.

Zapraszamy na potańcówkę i życzymy udanej zabawy!

Zima, zima…

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła!
Szczypie w nosy, szczypie w uszy
Mroźnym śniegiem w oczy prószy,
Wichrem w polu gna!

Nasza zima zła!   (M. Konopnicka)

 

Święta były „po wodzie”, ale teraz w końcu doczekaliśmy się odrobiny śniegu. Zniknęła szarzyzna i nie zawsze piękne widoki. Na dachach białe czapy śniegu, drzewa i krzewy pod puszystą pierzynką. Jest pięknie, aż chce się żyć! W lesie cisza, spokój, między drzewami przebłyskuje nieśmiałe styczniowe słoneczko. Wszystko wokół zachęca do spacerków. Nie ma co siedzieć po domach i wgapiać się w telewizor, bo tam same awantury i nieszczęścia. Lepiej wziąć ze sobą kogoś miłego do towarzystwa, wnuczęta albo kto tam kogo ma (może być pies J) i do lasu! Jak będziemy mieć szczęście zobaczymy sarenkę czy zajączka, posłuchamy, jak zajadle dzięcioł stuka w pnie drzew  poszukując robaczków. Taka forma wypoczynku na pewno sprawi przyjemność i ponadto doda zdrowia.

Wpłaty na spektakl operowy

Koleżanka Lucynka Kawecka po 10-ym stycznia zaczyna zbierać pieniążki na marcowy wyjazd do opery. Koszt imprezy – przejazd i wstęp – to 60zł. Zważywszy na obecne ceny teatralnych biletów, jest to bardzo tania impreza. Prosimy o jak najszybsze wpłaty , lista miejsc ograniczona.

Wieczorek taneczny

Koleżanki i Koledzy!
Minęło bożonarodzeniowe świętowanie i sylwestrowe szaleństwa, nadszedł karnawał. Wszystkich zainteresowanych zabawą zapraszamy na wieczorek taneczny do kaliskiego GOK-u. Ustaliliśmy termin na piątek, 29 stycznia, zaczynamy od godziny 17-ej.
Podobnie jak w roku ubiegłym o jedzonko i napoje każdy troszczy się sam. Rok temu bawiliśmy się świetnie, można więc przypuszczać, że i teraz będzie podobnie.
Zapraszamy!

Nowy roczek!

Roku bez trosk i zmartwień,
życia w miłości, przyjaźni i szczęściu.
Oby najskrytsze marzenia znalazły urzeczywistnienie,
a każdy dzień przynosił tylko radość i uśmiech

Archiwa

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin