Get Adobe Flash player

Monthly Archives: styczeń 2015

Zaproszenie do kina

Spotkanie Zarządu z 25 stycznia poświęciliśmy głównie dopracowaniu planu pracy na bieżący rok. W najbliższym czasie zamieścimy go w całości na naszej stronie internetowej.
W trakcie rozmów powstał pomysł, by ponownie wybrać się do kina. Po dokonaniu koniecznych ustaleń zdecydowaliśmy, że jedziemy 11 lutego (środa) do kina Helios w Tczewie na komedię „Wkręceni 2”.
Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o zgłaszanie się do kol. Lucyny Kaweckiej.
Koszt imprezy – bilet i dojazd – ok. 25zł.
Wyjeżdżamy o 14.30 jak zwykle spod Urzędu Gminy.

Jak się bawić to z emerytami!

„Jedzą, piją, lulki palą,
Tańce, hulanka, swawola;
Ledwie karczmy nie rozwalą,
Cha cha, chi chi, hejże, hola!”

Tak pisał w jednej z ballad Adam Mickiewicz. My również świetnie bawiliśmy się na karnawałowym wieczorku tanecznym. Zgromadziła się spora grupa miłośników tańca i wesołej zabawy. Stoły uginały się od jadła i napitków niczym na weselu, bowiem każdy przyniósł z domu różne smakowitości. Do tańca zachęcała muzyka z płyt – były tanga, walczyki, nawet polonezy.
Atmosfera panowała wspaniała, wiele radości, śmiechu, beztroski i swobody. Kto nie był, niech żałuje!

Uwaga! Ważne!

Z przyczyn od nas niezależnych musimy przesunąć godzinę rozpoczęcia potańcówki ( piątek 23 stycznia) z 16-ej na 17-ą. Reszta bez zmian.

Zaproszenie na tańce

Czas szybko upływa! Banalne, ale prawdziwe. Niedawno łamaliśmy się opłatkiem, a tu już po świętach i kolejny – 2015 – rok. Ani się obejrzymy jak nadejdą ostatki.

Nie ma więc na co czekać, tylko wykorzystać czas na radowanie się i weselenie. W związku z tym zapraszamy miłośników tańca i towarzyskich pogaduszek na wieczorek taneczny:
miejsce – sala GOK-u w Kaliskach
data – piątek 23 stycznia
godzina – od 16.00 – do upadłego.

Organizatorzy zapewniają kawę, herbatę i dobrą muzykę. Resztę – według uznania – przynosimy ze sobą.

 

Archiwa

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin