This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Get Adobe Flash player

Monthly Archives: Styczeń 2015

Zaproszenie do kina

Spotkanie Zarządu z 25 stycznia poświęciliśmy głównie dopracowaniu planu pracy na bieżący rok. W najbliższym czasie zamieścimy go w całości na naszej stronie internetowej.
W trakcie rozmów powstał pomysł, by ponownie wybrać się do kina. Po dokonaniu koniecznych ustaleń zdecydowaliśmy, że jedziemy 11 lutego (środa) do kina Helios w Tczewie na komedię „Wkręceni 2”.
Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o zgłaszanie się do kol. Lucyny Kaweckiej.
Koszt imprezy – bilet i dojazd – ok. 25zł.
Wyjeżdżamy o 14.30 jak zwykle spod Urzędu Gminy.

Jak się bawić to z emerytami!

„Jedzą, piją, lulki palą,
Tańce, hulanka, swawola;
Ledwie karczmy nie rozwalą,
Cha cha, chi chi, hejże, hola!”

Tak pisał w jednej z ballad Adam Mickiewicz. My również świetnie bawiliśmy się na karnawałowym wieczorku tanecznym. Zgromadziła się spora grupa miłośników tańca i wesołej zabawy. Stoły uginały się od jadła i napitków niczym na weselu, bowiem każdy przyniósł z domu różne smakowitości. Do tańca zachęcała muzyka z płyt – były tanga, walczyki, nawet polonezy.
Atmosfera panowała wspaniała, wiele radości, śmiechu, beztroski i swobody. Kto nie był, niech żałuje!

Uwaga! Ważne!

Z przyczyn od nas niezależnych musimy przesunąć godzinę rozpoczęcia potańcówki ( piątek 23 stycznia) z 16-ej na 17-ą. Reszta bez zmian.

Zaproszenie na tańce

Czas szybko upływa! Banalne, ale prawdziwe. Niedawno łamaliśmy się opłatkiem, a tu już po świętach i kolejny – 2015 – rok. Ani się obejrzymy jak nadejdą ostatki.

Nie ma więc na co czekać, tylko wykorzystać czas na radowanie się i weselenie. W związku z tym zapraszamy miłośników tańca i towarzyskich pogaduszek na wieczorek taneczny:
miejsce – sala GOK-u w Kaliskach
data – piątek 23 stycznia
godzina – od 16.00 – do upadłego.

Organizatorzy zapewniają kawę, herbatę i dobrą muzykę. Resztę – według uznania – przynosimy ze sobą.

 

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin