Get Adobe Flash player

Monthly Archives: styczeń 2017

Piewsze spotkanie Zarządu

Po raz pierwszy w tym roku Zarząd spotkał się we wtorek 10 stycznia. Do omówienia było wiele spraw, zarówno bieżących jak i tych najbardziej istotny dla naszej przyszłości.

Na początek pracowaliśmy nad planem pracy Koła i Zarządu na obecny rok. Będą one do wglądu na naszej stronie, po ostatecznym ich  dopracowaniu. Kolejny temat to organizacja zabawy karnawałowej (piątek 27.01) oraz wyjazdu do Opery Nova w Bydgoszczy (wtorek 07.02).
Następnie długo dyskutowaliśmy nad czekającymi nas zadaniami przed utworzeniem stowarzyszenia. Najpilniejsze sprawy to zakończenie  współpracy z Polskim Związkiem Emerytów…, oraz zredagowanie statutu nowego stowarzyszenia. Jesteśmy w stałym kontakcie z Zarządem Rejonowym i radcą prawnym. Zależy nam, by wszystko przebiegało sprawnie i zgodnie z literą prawa. Na bieżąco będziemy informować o postępie prac.

Na koniec poruszyliśmy sprawy bieżące: nasz wkład w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, „rozruszanie” czwartkowych spotkań przy grach i liczniejszy udział w treningach w  boule.

 

Wyjazd do Bydgoszczy na operetkę

Przypominamy, że na 7 lutego mamy zaplanowany wyjazd do Opery Nova w Bydgoszczy na spektakl operetki Księżniczka czardasza. Lista chętnych jest już właściwie zapełniona, ale można jeszcze próbować. Pierwszeństwo mają członkowie Koła. Opłata za przejazd i bilet to 75zł., prosimy o jak najszybsze dokonanie wpłaty (jak zwykle u kol. Lucyny). Wyjeżdżamy o godz. 16-ej z przystanku PKS.

Plakat Michała Batorego.

 

Czas na bal

Święta minęły nie wiadomo kiedy, rozpoczął się nowy rok, a wraz z nim czas karnawału, więc podobnie jak w ubiegłych latach chcemy serdecznie zaprosić wszystkich chętnych na zabawę karnawałową.  Odbędzie się ona 27 stycznia (piątek) w sali GOK-u; początek godz. 18.00. Opłata wynosi 15zł. od osoby.
Zespół muzyczny p. Z. Milewskiego jest już „zaklepany”, a jedzonko i napoje we własnym zakresie. Należy przynieść również własne nakrycie, tak by sprzątanie po zabawie odbyło się szybko i sprawnie.

 

 

 

Archiwa

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin