This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Get Adobe Flash player

Monthly Archives: Styczeń 2017

Piewsze spotkanie Zarządu

Po raz pierwszy w tym roku Zarząd spotkał się we wtorek 10 stycznia. Do omówienia było wiele spraw, zarówno bieżących jak i tych najbardziej istotny dla naszej przyszłości.

Na początek pracowaliśmy nad planem pracy Koła i Zarządu na obecny rok. Będą one do wglądu na naszej stronie, po ostatecznym ich  dopracowaniu. Kolejny temat to organizacja zabawy karnawałowej (piątek 27.01) oraz wyjazdu do Opery Nova w Bydgoszczy (wtorek 07.02).
Następnie długo dyskutowaliśmy nad czekającymi nas zadaniami przed utworzeniem stowarzyszenia. Najpilniejsze sprawy to zakończenie  współpracy z Polskim Związkiem Emerytów…, oraz zredagowanie statutu nowego stowarzyszenia. Jesteśmy w stałym kontakcie z Zarządem Rejonowym i radcą prawnym. Zależy nam, by wszystko przebiegało sprawnie i zgodnie z literą prawa. Na bieżąco będziemy informować o postępie prac.

Na koniec poruszyliśmy sprawy bieżące: nasz wkład w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, „rozruszanie” czwartkowych spotkań przy grach i liczniejszy udział w treningach w  boule.

 

Wyjazd do Bydgoszczy na operetkę

Przypominamy, że na 7 lutego mamy zaplanowany wyjazd do Opery Nova w Bydgoszczy na spektakl operetki Księżniczka czardasza. Lista chętnych jest już właściwie zapełniona, ale można jeszcze próbować. Pierwszeństwo mają członkowie Koła. Opłata za przejazd i bilet to 75zł., prosimy o jak najszybsze dokonanie wpłaty (jak zwykle u kol. Lucyny). Wyjeżdżamy o godz. 16-ej z przystanku PKS.

Plakat Michała Batorego.

 

Czas na bal

Święta minęły nie wiadomo kiedy, rozpoczął się nowy rok, a wraz z nim czas karnawału, więc podobnie jak w ubiegłych latach chcemy serdecznie zaprosić wszystkich chętnych na zabawę karnawałową.  Odbędzie się ona 27 stycznia (piątek) w sali GOK-u; początek godz. 18.00. Opłata wynosi 15zł. od osoby.
Zespół muzyczny p. Z. Milewskiego jest już „zaklepany”, a jedzonko i napoje we własnym zakresie. Należy przynieść również własne nakrycie, tak by sprzątanie po zabawie odbyło się szybko i sprawnie.

 

 

 

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin