Get Adobe Flash player

Styczniowe spotkania Zarządu

W styczniu Zarząd spotkał się  dwukrotnie. Po raz pierwszy, 14 stycznia  by przedyskutować, jak zagospodarować pieniądze z Bursztynowego Mieczyka. Musieliśmy wypełnić stosowną ankietę, która wysłaliśmy do organizatorów i dysponentów funduszu. Zawarliśmy w niej nasze potrzeby i teraz czekamy na decyzję „ z góry”, na co będziemy mogli wydać przydzieloną nam kwotę. Tak więc, jak widzicie, nie możemy całkowicie dowolnie dysponować nagrodą.

W ubiegły wtorek, 28.01  Zarząd dyskutował nam planem pracy na bieżący rok. Po dopracowaniu będziemy mogli przedstawić Wam na tej stronie ostateczną jego wersję. Jak zwykle czekają nas ciekawe wyjazdy turystyczno-rekreacyjne, wizyty w kinie, teatrze, turnieje sportowe, stałe imprezy, itp. Po rocznej przerwie planujemy też zrealizować projekt w ramach oferty Chaty Kociewia Działaj Lokalnie.

W trakcie spotkania odwiedził nas wójt p. Sławomir Janicki. Przedstawił ciekawą ofertę współpracy Stowarzyszenia z Samorządem Gminy w realizacji dużego projektu skierowanego do seniorów i zakrojonego na dłuższy okres czasu. Na razie to tylko wstępne wiadomości. Gdy pojawią się konkrety, będziemy Państwa informować na bieżąco.

Comments are closed.

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin