Get Adobe Flash player

W tanecznym rytmie

Nowy rok zaczęliśmy bardzo przyjemnie od koncertu Sylwester na bis w Teatrze Muzycznym w Gdyni  (17 stycznia). Spektakl  trwał prawie 3 godziny. W pierwszej części mieliśmy okazję posłuchać polskich przebojów z lat 60-tych. Łza się w oku kręciła, serce biło jak szalone, gdyśmy słuchali przebojów Czerwonych Gitar, Niebiesko-Czarnych, Breakoutów, Skaldów, Filipinek, Niemena. Wszystkie tak dobrze nam znane, przenosiły wspomnieniami do lat młodości. Czy  więc można się nie wzruszyć?!
Po przerwie zagrały rytmy Latino. Było tango, pasodoble, samba, rumba. Żywo, energicznie, ogniście! Nogi rwały się do tańca, ale cóż…przestrzeń ograniczona. Koncert uświetniły, podobnie jak w ubiegłym roku,  występy akrobatyczne. Wystąpił  Zespół i Orkiestra Teatru Muzycznego oraz Akrobatyczny Teatr Tańca Mira Art.

Przyjemności muzyczne, kinowe, teatralne… zapewnia nam kol. Felek Światczyński, który zwykle wyszukuje ciekawe oferty i rezerwuje bilety oraz kol. Lucynka Kawecka, która zamawia pojazd i zbiera pieniążki.

Comments are closed.

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin