Get Adobe Flash player

Echa zebrania walnego

     7 marca 2019 członkowie Stowarzyszenie spotkali się w sali GOK na dorocznym walnym zebraniu. Zebranie to prowadziła p. Zofia Czarnowska, na sekretarza powołano  p. Dorotę Prybę.
     Program spotkania był bogaty. Zawierał sprawozdania merytoryczne i finansowe, także opinię Komisji Rewizyjnej. P. Elżbieta Pasterska zdała relacje z działań Zarządu za ubiegły rok, sprawy finansów naświetliła p. Danuta Miszewska, zaś opinię KR p. Małgorzata Pozorska Wszystkie przedstawione przez koleżanki dokumenty zostały przyjęte przez gremium jednogłośnie, i na tej podstawie Zarząd otrzymał absolutorium.

     W dalszej części zebrania został przedstawiony i przedyskutowany plan działań Zarządu na 2019 rok. Pojawiły się z sali propozycje wzbogacenia planu. Pomysły te zostaną wzięte pod uwagę w dalszej pracy Zarządu. Póki co koleżanka Elżbieta Adamowska przedstawiła szczegóły planowanej na czerwiec wycieczki do Kielc i okolic.

W imieniu Zarządu kol. Elżbieta Pasterska serdecznie podziękowała  p. Danusi Miszewskiej za pomoc jaką okazuje Stowarzyszeniu w prowadzeniu – pro bono – naszej księgowości.

     Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze, przy kawce i pączkach, jako że dnia następnego wszystkie Panie będą obchodzić swoje święto.

Zarząd składa też serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym; duża frekwencja sprawiła, że zebranie mogło się odbyć bez większych problemów.

Comments are closed.

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin