Get Adobe Flash player

Zarząd pracuje

Bardzo owocne było lutowe zebranie  Zarządu. Na spotkanie przybyły zaproszone panie: dyr. GOK p. Mirosława Borucka, przedstawicielka Chaty Kociewia p. Ewa Czeplina oraz nasz księgowa p. Danuta Miszewska.

Pani M. Borucka przedstawiła ofertę GOK-u związaną z obchodami tegorocznego Święta Seniorów (tak, tak, plany muszą być sporządzane
z wielomiesięcznym wyprzedzeniem), poinformowała o planowanym powołaniu do życia chóru oraz o możliwościach naszych spotkań na sali widowiskowej. Do wyboru mamy wtorki lub piątki w godzinach popołudniowych.    

Pani E. Czeplina przedstawiła oferty działań, jakie proponuje i może sfinansować Chata Kociewia w ramach programów Działaj Lokalnie i Akumulator Społeczny.

Pani D. Miszewska wyjaśniła bieżące problemy związane z elektroniczną obsługą księgową.

W dalszej części zebrania omówiono szczegóły planowanej na czerwiec wycieczki do Kielc i okolic. Kol. Ela Adamowska przedstawiła plan wycieczki i jej kosztorys. Wyjazd odbędzie się w dniach 21-23.06, ogólny koszt to 350zł. Do tego należy doliczyć bilety wstępu do różnych obiektów. Lista chętnych jest już prawie zamknięta, a Ela Adamowska zbiera pierwszą ratę w wysokości 100zł.

Comments are closed.

Odwiedziny

Darmowy licznik odwiedzin